سامانه رشدآموزی رشدانا » کلیات برنامه

صفحه اصلی » کلیات برنامه

کلیات برنامه

به منظور رفع نیاز سازمان‌ها و کسب‌وکارها به نیروی انسانی متخصص و مهارت دیده در راستای رسیدن به چشم انداز و رونق فعالیت‌های حرفه‌ای، رشدانا با ارائه آموزش‌های مهارتی کاربردی در راستای برنامه های توانمندسازی نیروی انسانی تحت عنوان رشدآموزی نقش به سزایی در این موضوع ایفا می کند.

برنامه‌های توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا با متد منحصر به فرد و کارآمد، همگام با نیاز کسب‌وکارهای حوزه دیجیتال و آنلاین طرح ریزی شده و با آنچه در دانشگاه‌ و مراکز آموزشی تحت عنوان کارآموزی بیان شده، متفاوت می‌باشد.

این برنامه به صورت کاملا هدفمند و جهت‌دار برگزار شده و رشدآموزان با طی نمودن آن، تبدیل به یک نیروی انسانی متخصص و دارای مهارت شده که آماده ورود به کسب‌وکارها می باشد.

از طرفی کسب‌وکارها نیز متناسب با حوزه فعالیت خود، آمادگی میزبانی از رشدآموزان را در قالب های متفاوت همکاری دارند. در ادامه توضیحاتی جهت آشنایی بیشتر شما با جزئیات برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا ارائه شده است:

بخش اول، مهارت‌های اولیه و تخصصی

در ابتدای مسیر و بخش اول برنامه توانمندسازی، پذیرش شدگان به صورت عملی تئوری و در سطح مقدماتی و پیشرفته با مهارت‌های حوزه دیجیتال و کسب‌وکارهای آنلاین آشنا می‌شوند. جزئیات، تعداد جلسات و زمان برگزاری برنامه رشدآموزی را می‌توانید مطالعه کنید. 

توضیحات مهارت‌های اولیه و تخصصی

بخش دوم، مسیر رشد ‌های شغلی – مهارتی
در بخش دوم برنامه توامندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی)، فارغ التحصیلان با توجه به شناختی که از مهارت‌های موجود که در بخش اول برنامه با آنها آشنا شده اند، طی جلسات مشاوره شغلی، مسیر رشد شغلی مهارتی خود را انتخاب نموده و مهارت آموزی خود را به صورت کاملا حرفه‌ای و تخصصی شروع می‌کنند.

توضیحات مسیر های رشد شغلی

کارآموزی و فرصت اشتغال در کسب‌وکارها

پس از اتمام مسیر شغلی در برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی)، فارغ التحصیلان با توجه به مهارت کسب شده از مسیر رشد و پروژه های عملی انجام داده شده تحت نظارت منتور و مدرسین مسیر انتخابی خود، آماده گذراندن دوره کارورزی و فعالیت در مجموعه‌ای حرفه‌ای می‌شوند.

در این مرحله، رشدآموزان با به کارگیری مهارت‌های خود در حین کار عملیاتی، تجربه های ناب و ارزشمندی را کسب می‌کنند و به همین ترتیب آماده ورود به کسب‌وکار های دیجیتال و آنلاین حوزه تخصصی خود می‌شوند.

توضیحات تکمیلی این بخش

خدمات مشتریان
×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin