سامانه رشدآموزی رشدانا » شرایط اشتغال رشدانا چگونه است؟

صفحه اصلی » شرایط اشتغال رشدانا چگونه است؟

شرایط اشتغال رشدانا چگونه است؟

مهم ترین سؤالی که ذهن رشدآموزان را به خود مشغول می‎‌کند این است که رشدانا چگونه مرا شاغل می‌کند و پس از پایان مسیر‌های شغلی چه آینده‌ای در انتظار من خواهد بود؟

همواره لیست بزرگی از شرکت‌های درخواست‌دهنده در رشدانا وجود دارد که مشتاقانه منتظر حضور نیروهای فعال، پیگیر و مهارت‌دیده می‌باشند.

پس از اتمام فرآیند مشاوره شغلی، مهارت‌آموزی و انجام پروژه های عملی در مسیر‌های رشد شغلی، رشدآموزان مورد سنجش و ارزیابی دقیق دپارتمان توانمندسازی قرار گرفته و سطح‌بندی می‌شوند.

🔸🔶 رشدانا همواره دغدغه رشد شما را دارد 🔶🔸

در ادامه بر طبق نتایج بدست آمده، افراد مطابق خواسته و سطح مهارت‌های خود و خروجی ارزیابی صورت گرفته و نوع رزومه، افراد از طریق دپارتمان اشتغال هوشمند، به شرکت‌های مرتبط با تخصص‌شان معرفی می‌شوند.

نکته مهم: توجه داشته باشید امکان اشتغال رشدانا در یکی از شهرهای تهران – مشهد – شیراز – اصفهان – رشت – تبریز – قم – اهواز – بجنورد – کرج برقرار می‌باشد.

با این حال رشدانا به ساکنین یا درخواست دهندگان اشتغال برای شهرهایی غیر از شهرهای ذکر شده در بند فوق، تنها در صورتی خدمات اشتغال ارائه می‌دهد، که از قبل درخواستی مبنی بر استخدام نیروی انسانی از شرکت‌های مقیم آن شهرها وجود داشته باشد

اما این آخر ماجرا نیست…! حتی پس از اینکه در یک کسب‌وکار استخدام شدید، ما به شما کمک می‌کنیم تا ماه اول حضور خود در شرکت را به بهترین شکل بگذرانید. بنابراین به شما مشورت می‌دهیم، راهنمایی‌تان می‌کنیم و تماما کنارتان هستیم تا زمانی که بتوانید روی پای خود بایستید.

🔸🔶 رشدانا همواره شما را حمایت می‌کند🔶🔸

خدمات مشتریان
×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin