سامانه رشدآموزی رشدانا » مشاوره شغلی هوشمند به چه صورت انجام خواهد شد؟

صفحه اصلی » مشاوره شغلی هوشمند به چه صورت انجام خواهد شد؟

مشاوره شغلی هوشمند به چه صورت انجام خواهد شد؟

از آنجایی که داشتن رضایت شغلی با سلامت روان هر شخص رابطه مستقیم دارد، دغدغه دستیابی به شغل مناسب همواره به عنوان یکی از بزرگ ترین دغدغه‌های زندگی افراد در نظر گرفته می‌شود.

البته که مسیر دستیابی به شغل مناسب هیچگاه ساده نبوده و با سردرگمی‌ها و پیچیدگی‌هایی همراه است. بنابراین بهره‌گیری از مشاوره شغلی، می‌تواند مسیر مه‌آلود رسیدن به شغل مناسب را برای افراد صاف‌ و هموار کند.

🔸🔶 رشدانا به شما کمک می‌کند وارد مسیر شغلی شوید که احتمال موفقیت‌تان بیشتر است 🔶🔸

پس اتمام برنامه رشدآموزی و دریافت آگاهی شغلی نسبت به حوزه‌های پردرخواست حال حاضر، زمان تصمیم گیری و انتخاب مسیرشغلی فرا می‌رسد. در این شرایط، شما می‌توانید با توجه به نیاز و تمایل خود، یکی از این دو حالت خدمات مشاوره رشدانا انتخاب کنید.

حالت اول (مشاوره هوشمند): در این نوع مشاوره، رشدانا با بهره گیری از هوش مصنوعی به شکل سیستمی و به صورت رایگان، شما را در انتخاب مسیر شغلی احتمالی‌تان راهنمایی می‌کند.

حالت دوم (مرکز مشاوره): در این نوع مشاوره، مشاورین شغلی رشدانا به صورت مستقیم، طی یک جلسه ۳۰ دقیقه آنلاین و با تکیه بر دانش تخصصی و تجربی خود شما را راهنمایی خواهند کرد. توجه داشته باشید این نوع مشاوره مشمول پرداخت هزینه می‌باشد.

مشاورین شغلی مجرب رشدانا به شما کمک خواهند کرد که در وهله اول به یک دید واقع بینانه از هر مسیر شغلی (شامل فرصت‌ها، چالش‌ها، تخصص های مورد نیاز و…) دست پیدا کنید.

سپس با در نظر گرفتن فاکتورهای متعدد، به شکل عمیق تر بررسی می‌کنند هر حوزه شغلی چه میزان با شما در تعارض است؛ به عبارتی دیگر، کدام مسیر شغلی ارتباط بیشتری با تیپ شخصیتی، علاقه‌مندی‌ها و توانمندی‌های فعلی شما دارد.

بنابراین در خروجی جلسه مشاوره موارد زیر برای شما شفاف تر خواهد شد:

  • به درک بهتری از افکار، باورها و ارزش‌های خود برسید
  • علایق و استعدادهای‌تان را شناسایی کنید
  • ارزش‌های حرفه‌ای خود در محیط کار را مشخص کنید
  • کارراهه و مسیر شغلی خود را ترسیم کنید
  • بدون اتلاف وقت و سردرگمی، مناسب ترین تصمیم را برای آینده شغلی خود بگیرید

🔸🔶 رشدانا شما را در مسیر دستیابی به شغل مناسب و رضایت شغلی قدم به قدم همراهی می‌‍کند 🔶🔸

همچنین در صورت تمایل میتوانید از خدمات مرکز مشاوره شغلی رشدانا در سایر حوزه‌های مربوطه شامل مشاوره کسب‌وکار، بهبود عملکرد فردی و کاری، طراحی کارراهه شغلی، استفاده از بسته‌های کوچینگ شغلی، مشاوره فردی و طرحواره درمانی و…. بهره ببرید. برای ورود به بخش مرکز مشاوره رشدانا روی اینجا کلیک کنید.

خدمات مشتریان
×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin