سامانه رشدآموزی رشدانا » اینجا آغاز تولد یک متخصص دیجیتال است

صفحه اصلی » اینجا آغاز تولد یک متخصص دیجیتال است

اینجا آغاز تولد یک متخصص دیجیتال است

درباره برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا

برنامه‌های توانمندسازی رشدانا با هدف رشد و توسعه منابع انسانی و حل چالش نیرو های کارآزموده و حرفه‌ای برای کسب‌و‌کار‌های دیجیتال، جهت اشتغال موثر و هوشمند برگزار می‌شود. درواقع این برنامه، اولین قدم برای متخصص شدن در حوزه‌های دیجیتال است.

می خوام همین الان ثبت نام کنم 

مسیر رشد

برنامه توانمندسازی رشدانا برای چه کسانی مناسب است؟

اگر بخواهيم دقيق‌تر بگويیم این برنامه مناسب چه کسانی است، می‌توان گفت رشدانا برای دو گروه خلق ارزش می‌كند و خدماتش را ارائه می‌دهد؛ گروه اول، افرادی كه به دنبال كشف مهارت‌ها و پیدا کردن مسير شغلی مناسب خود، استخدام شدن هستند كه می‌توانند به عنوان “رشدآموز” وارد برنامه رشدآموزی شوند.

همچنین گروه دوم، صاحبان مشاغلی هستند که این برنامه با پرورش نیروی انسانی آماده به کار، به کاهش هزینه‌ها و بهره‌وری بیشتر و توسعه مسیر رشد این کسب‌وکارها کمک می‌کند.

این برنامه حتی برای افرادی که به کل از دنیای دیجیتال فاصله دارند اما حالا دوست دارند به آن نزدیک شده و شاغل شوند نیز مناسب است.

در هر صورت، افراد در رشدانا ارزیابی مورذ ارزیابی قرار می‌گیرند و از لحاظ مهارتی، به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. برنامه ریزی برای هر دسته به شیوه‌های مختلف صورت می‌گیرد که در نهایت خروجی مشترک همه این دسته‌ها، سرمایه‌های انسانی توانمند‌تر خواهد بود.

همین حالا ثبت نام کنید

به طور کلی این برنامه چه فرصت هایی برای شما ایجاد می‌کند:

تنها چیزی که پرداخت می‌کنید، سرمایه زمانی شماست و هزینه‌ای معقول جهت ورود به دنیای تخصص‌های دیجیتال. و اما مواردی که دریافت می‌کنید:

  • توانمندی در حوزه روابط انسانی و شبکه‌سازی
  • توانمندی در حوزه مهارت‌های دیجیتال
  • ورود به دنیای اشتغال و کسب‌و‌کار
  • فرصت استخدامی در شرکت‌ها و مراکز معتبر
  • آغاز یک کسب‌وکار دیجیتال
  • بهبود ارتباطات دیجیتال با یادگیری هدفمند مباحث مرتبط
  • آمادگی فنی و مهارتی برای ورود به بازار کار تخصصی
  • کوچینگ فرد به فرد از ابتدای ورود شما به رشدانا تا یک ماه پس از استخدام شدن در یک شرکت یا کسب‌و‌کار

هزینه برنامه توانمندسازی به چه صورت است؟

این برنامه به صورت آفلاین با پشتیبانی آنلاین به علاقه‌مندان به مهارت‌آموزی در فضای دیجیتال ارائه می‌شود.

برگزاری برنامه به چه صورت است؟

به صورت آفلاین و آنلاین

چطور می‌توان در این شرکت کرد؟

به سادگی! کافی است همين حالا بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید، فرم مربوط ثبت درخواست برنامه توانمندسازی را تکمیل کنید و منتظر ارتباط‌گیری کارشناسان ما از طریق تماس، پیام تلگرامی و ایمیل باشید😉

همبن حالا ثبت نام کنید

کمی بیشتر راجع به برنامه توانمندسازی

مشکل فقدان نیروی انسانی حرفه‌ای و کاربلد در کشور بیداد می‌کند و رشدانا  به عنوان یک پلتفرم توانمندسازی منابع انسانی،  قصد دارد با ارائه یک برنامه منحصر به فرد، سرمایه های انسانی رابه صورت اساسی و همه جانبه رشد دهد.

برنامه توانمندسازی رشدانا، از بالاترین سطح دانش تجربی بهره می‌برد؛ دانشی که افراد با تجربه و خبره درحوزه‌های تخصصی کسب‌وکار‌های دیجیتال دارند 😀

اما تفاوت اصلی برنامه توانمندسازی رشدانا با سایر مراکز آموزشی و کاریابی، توجه رشدانا به توانمندسازی نیروی انسانی در حوزه دیجیتال و همچنین توسعه مهارت‌های نرم و رشد فردی و شخصیتی افراد است.

تردید نداشته باشید در دنیای پر رقابت امروز، مهارت‌های نرم هستند که باعث رشد فزاینده ی شما نسبت به سایر افراد می‌شوند. رشدانا در کنار شماست تا با آموزش مهارت‌های نرم در کنار مهارت‌های دیجیتال، رسالت حقیقی خود را که “رشد و توانمند سازی نیروی انسانی” است، به درستی به انجام برساند. البته این تنها بخشی از خدمات ارزنده رشدانا می‌باشد.

فرقی نمی‌کند شما مدیر منابع انسانی یک شرکت باشید که به فکر رشد سرمایه های انسانی خود می‌باشد یا یک مدیر کسب‌وکار جویای نیروی انسانی کاربلد یا حتی یک فرد طالب مهارت آموزی است و دغدغه شاغل شدن دارد؛ رشدانا در هر صورت مخاطبین خود را ساپورت می‌کند و با برنامه ریزی خاص خود، تحولی عظیم در دنیای مهارت آموزی و اشتغال افراد ایجاد می‌کند.

خدمات مشتریان
×
roshdana aparat roshdana instagram roshdana twitter roshdana telegram roshdana linkedin