سیستم کاربری رشدآموزی رشدانا


صفحه اصلی » فرایند ثبت نام بورسیه » بورسیه مسیر رشد پیشتازی (ترم ۲) به میزان ۵۰%

فرایند ثبت نام بورسیه » بورسیه مسیر رشد پیشتازی (ترم ۲) به میزان ۵۰%

در این حالت، شما به عنوان یکی از رشدآموزان بورسیه شده برای ورود مستقیم به ترم ۲ (مسیر های رشد شغلی مهارتی) کالج توانمندسازی سرمایه های انسانی رشدانا شده اید.

علت این نوع پذیرش، شرایط ویژه و متفاوت شما نسبت به دیگر درخواست دهندگان بوده است که علاوه بر امتیاز کسب شده، تیم مصاحبه کننده بر اساس اظهارات شما، گزینش را بر اساس حضور مستقیم در ترم ۲ با بورسیه به میزان ۵۰ درصد انجام داده اند.

نکته: این فرصت صرفا در اختیاز تعداد معدودی از درخواست دهندگان از جمله شما (صرفا ۱۰ نفر از مجموع حدود ۷۰۰ درخواست دهنده قرار گرفته است. امیدوارم این فرصت مهر تاییدی بر عزم جدی شما برای رشد و توسعه در مسیر شغلی و ارتقا جایگاه حرفه ای شما باشد.

با توجه به اینکه شما مشمول حضور مستقیم در مسیرهای رشد شغلی مهارتی شده اید، می توانید از بورسیه تعیین شده کالج برای استفاده از این فرصت بهره مند شوید. در این حالت ۱ جلسه مشاوره رایگان با متخصصین، دهها برنامه آموزشی زنجیره وار مهارتی در یک حوزه تخصص خاص و همچنین پروژه های عملی شامل حال شما می شود.

برای آگاهی از برنامه های پیشتازی اینجا را کلیک کنید : لیست برنامه های پیشتازی

فرایند ثبت نام:

با توجه به اینکه شما به عنوان منتخب ۵۰ درصد بورسیه رشدانا برای ورود مستقیم به ترم ۲ می باشید، برای تکمیل فرایند ثبت نام خود به زودی با شما ارتباط گرفته می شود و جلسه مشاوره شغلی اولیه خواهید داشت و سپس می توانید برای ثبت نام در ترم ۲ اقدام کنید.

به رشدانا اعتماد کنید
مرکز مشاوره رسمی اداره کار
نظام صنفی رایانه ای
شرکت خلاق
شرکای کلیدی رشدانا

مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد

شتابدهنده فردوسی

باد صبا

تریگ آپ

a.m استودیو

اپ میز

چیکارا چی کارا

میلوژی

فراکوچ

پروفایل شبکه اجتماعی متخصصین