سیستم کاربری رشدآموزی رشدانا


صفحه اصلی » فرایند ثبت نام بورسیه » روش ثبت نام بورسیه ۷۰% ترم ۱

فرایند ثبت نام بورسیه » روش ثبت نام بورسیه ۷۰% ترم ۱

این فرصت نیز صرفا در اختیاز تعداد معدودی از درخواست دهندگان قرار گرفته است. امیدوارم این فرصت مهر تاییدی بر عزم جدی شما برای رشد و توسعه در مسیر شغلی و ارتقا جایگاه حرفه ای شما باشد.

نکته: شما مشمول بورسیه ۷۰% حضور در مرحله پیشه وری رشدآموزی رشدانا شده اید. خدمات ارایه شده از سوی کالج توانمندسازی سرمایه های انسانی رشدانا به پذیرش شدگان تفاوتی ندارد و صرفا به جهت اینکه برای بورسیه رشدآموزان و پذیرش آنها، منابع محدودی را در اختیار داریم، لذا برای اینکه بتوانیم میزبان شما و دیگر عزیزان باشیم بخش اندکی از هزینه های اجرایی این برنامه (300 هزار تومان) از شما دریافت می شود که صرف همین برنامه و میزبانی از حضور شما می شود.

توجه نمایید که با توجه به کثرت درخواست ها و کسب امتیاز های بسیار بالا در بین درخواست دهندگان و از طرفی به جهت جلب رضایت رشدآموزان عزیز، ظرفیت بورسیه 70 درصد را در این دوره به 50  نفر افزایش دادیم. رشدآموزان مشمول بورسیه 70% حضور در مرحله پیشه وری رشدآموزی رشدانا بایستی مطابق با فرایند ثبت نامی که در زیر اشاره شده است، نسب به ثبت نام خود اقدام کنند:

فرایند ثبت نام:

با توجه به اینکه شما به عنوان منتخب 70 درصد بورسیه رشدانا می باشید، برای تکمیل فرایند ثبت نام خود بایستی با ترتیب زیر عمل نمایید.

 1. دانلود و مطالعه توافقنامه رشدآموزی

برای دانلود کلیک کنید

 1. امضا ذیل تمامی برگه های توافقنامه رشدآموزی
 2. تهیه تصویر شفاف و واضح از نسخه امضا شده توافقنامه (راهنمای تهیه تصویر: کارت ملی خود را در کنار هر صفحه از توافقنامه گذاشته و تصویر تهیه کنید.)
 3. پرداخت قسط اول رشدآموزی به مبلغ 200 هزار تومان به یکی از روش های زیر
  • پرداخت آنلاین از طریق لینک پرداخت آنلاین

برای پرداخت آنلاین کلیک کنید

  • و یا پرداخت کارت به کارت به 6219861028459682 – به نام لیلا عنایتی طرقی
 1. قسط دوم رشدآموزی به مبلغ 100 هزار تومان نیز، پس از گذشت 70 درصد از برنامه رشدآموزی (جلسه هشتم تا نهم) بایستی پرداخت شود.
 1. ارسال رسید واریز و تصویر از صفحات توافقنامه امضا شده ( به روش ذکر شده فوق) به نشانی زیر :
 2. آمادگی حضور برای جلسه اول راس ساعت اعلامی

ایمیل برای ارسال مدارک :