سیستم کاربری رشدآموزی رشدانافرایند ثبت نام بورسیه » ورود آزاد

در این حالت شما به علت کسب امتیازی پایین تر از سه حالت بورسیه، از اولویت کمتری نسبت به دیگران جهت حضور در برنامه های توانمندسازی سرمایه های انسانی رشدانا برخوردار هستید و این موضوع به معنای رد درخواست شما نمی باشد و صرفا به علت محدود بودن منابع و تعداد زیاد درخواست ها برای حضور، ظرفیت محدودی برای پذیرش داریم که بر اساس امتیاز کسب شده از ۶ مرحله گزینش انجام شده پذیرش انجام می شود.

با توجه به اینکه شما امتیاز لازم برای کسب بورسیه در برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی) را به دست نیاوردید، همچنان این فرصت برای شما وجود دارد که به صورت آزاد در این برنامه شرکت کنید. توجه نمایید که این فرصت صرفا به این خاطر به شما تعلق گرفته است که برای حضور در برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی) درخواست ثبت کردید. همچنین چنانچه مایل به استفاده از فرصت بورسیه هستید، میتوانید برای دوره بعدی برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی) ثبت درخواست کنید تا مجددا فرایند گزینش را سپری و در صورت کسب امتیاز لازم، از فرصت بورسیه و حضور در برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی) بهره مند شوید.

لذا شما می توانید برای حضور در برنامه بعدی توانمندسازی سرمایه های انسانی رشدانا که در اواسط تابستان ۹۹ برگزار می شود، درخواست ثبت کنید تا مجددا بررسی شود.

همچنین به جهت اینکه ما در پلتفرم توانمندسازی سرمایه های انسانی به دنبال رشد و توسعه مخاطبین خود برای رسیدن به جایگاه شغلی هستیم، برای شما نیز هدیه ای به همین منظور در نظر گرفته ایم که شامل: یک جلسه مشاوره شغلی رایگان به مدت ۳۰ دقیقه و حضور به عنوان مهمان ویژه در دوره مهارتی “رزومه نویسی حرفه ای برای ورود به کسب و کار ها” می باشد.

  • برای دریافت هدایای خود کافیست همین الان به نشانی [email protected] پیامی ارسال کرده و درخواست خود را جهت استفاده از این هدایا اعلام نمایید.

 

 

به رشدانا اعتماد کنید
مرکز مشاوره رسمی اداره کار
نظام صنفی رایانه ای
شرکت خلاق
شرکای کلیدی رشدانا

مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد

شتابدهنده فردوسی

باد صبا

تریگ آپ

a.m استودیو

اپ میز

چیکارا چی کارا

میلوژی

فراکوچ

پروفایل شبکه اجتماعی متخصصین