سیستم کاربری رشدآموزی رشداناتوضیحات برنامه رشدآموزی » کلیات برنامه

به منظور رفع نیاز سازمان ها و کسب و کار ها به نیروی انسانی متخصص و مهارت دیده در راستای رسیدن به چشم انداز و رونق فعالیت های حرفه ای، رشدانا با ارایه آموزش های مهارتی کاربردی در راستای برنامه های توانمندسازی نیروی انسانی تحت عنوان رشدآموزی نقش به سزایی در این موضوع ایفا می کند.

برنامه های توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی) با طرح ریزی کاملا منحصر به فرد و به روز، همگام با نیاز کسب و کار های حوزه دیجیتال و آنلاین اجرا شده و البته با آنچه در دانشگاه تحت عنوان (کارآموزی) بیان شده است تفاوت دارد. این برنامه در قالب ۳ ترم به صورت کاملا هدفمند و جهت دار برگزار شده و رشدآموزان با طی نمودن دوره آموزشی مهارتی خود، تبدیل به یک نیروی انسانی متخصص و دارای مهارت شده که آماده ورود به کسب و کار ها می باشد. از آن طرف نیز کسب و کار ها متناسب با حوزه فعالیت خود، آماده میزبانی از رشدآموزان را در قالب های متفاوت همکاری دارند. در این خصوص توضیحاتی جهت آشنایی بیشتر شما با برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی) در زیر ارایه شده است:

ترم ۱

در ترم ۱ برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی)، پذیرش شدگان به صورت عملی تئوری و در سطح مقدماتی با مهارت های حوزه دیجیتال و کسب و کار های آنلاین آشنا می شوند. فارغ التحصیلان ترم ۱ برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی) با عنوان “پیشه ور” به ترم ۲ ورود میکنند.

توضیحات تکمیلی ترم ۱

ترم ۲
در ترم ۲ برنامه توامندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی)، فارغ التحصیلان با توجه به شناختی که از مهارت های موجود که در ترم ۱ با آنها آشنا شده اند، طی جلسات مشاوره شغلی، مسیر رشد شغلی مهارتی خود را انتخاب نموده و مهارت آموزی خود را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی شروع میکنند.فارغ التحصیلان ترم ۲ برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی) با عنوان “پیشتاز” به ترم ۳ ورود میکنند.

توضیحات تکمیلی ترم ۲

ترم ۳
در ترم ۳ برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی)، فارغ التحصیلان با توجه به مهارت کسب شده از ترم ۲ و پروژه های عملی انجام داده شده تحت نظارت منتور و مدرسین مسیر انتخابی خود، آماده طی دوره کارورزی و فعالیت در مجموعه ای حرفه ای می شوند. در این مرحله، رشدآموزان با به کارگیری مهارت های خود در حین کار عملیاتی، تجربه های ناب و ارزشمندی را کسب میکنند و به همین ترتیب آماده ورود به کسب و کار های دیجیتال و آنلاین حوزه تخصصی خود می شوند.

توضیحات تکمیلی ترم ۳

به رشدانا اعتماد کنید
مرکز مشاوره رسمی اداره کار
نظام صنفی رایانه ای
شرکت خلاق
شرکای کلیدی رشدانا

مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد

شتابدهنده فردوسی

باد صبا

تریگ آپ

a.m استودیو

اپ میز

چیکارا چی کارا

میلوژی

فراکوچ

پروفایل شبکه اجتماعی متخصصین