سیستم کاربری رشدآموزی رشدانا


صفحه اصلی » توضیحات برنامه رشدآموزی » روز اول برنامه شدآموزی چه می گذرد؟

توضیحات برنامه رشدآموزی » روز اول برنامه شدآموزی چه می گذرد؟

اگر در حال مطالعه این مطلب هستید، شما در فرایند گزینش برنامه توانمندسازی نیروی انسانی رشدانا (رشدآموزی) پذیرش شدید. اگر از نتیجه بورسیه تعلق گرفته به خود مطلع نیستید کافیست به سامانه اعلام نتایج رشدانا مراجعه کرده و مشاهده کرده و سریعا متناسب با نوع بورسیه کسب شده، ثبت نام خود را قطعی و حضور خود در این برنامه را نهایی کنید.

در اولین روز از ترم ۱ برنامه توانمندسازی رشدآموزی (در تاریخ مقرر اعلام شده و راس ساعت) و در کنار مرشد (منتور) و رشدآفرین (استاد) و ناظرین رشد و پایش، برنامه ریزی شده تا در خصوص جزئیات این برنامه و شرایط و قوانین آن بیشتر صحبت کنیم و همه موارد برای پذیرش شدگان شفاف و مشخص باشد. سپس در ادامه جهت آشنایی با تمامی رشدآموزان پذیرش شده، شبکه سازی اولیه صورت میگیرد. فضای جلسه به واسطه حضور جوانان علاقه مند و مشتاق به رشد و توسعه فردی و شغلی، بسیار نشاط انگیز و شاداب می باشد و طبق بازخورد های گرفته شده، میل به ادامه جلسات بیشتر از انتظار برای پاین ان می باشد. لذا اولین و مهمترین شرط حضور شما در جلسه اول، داشتن نشاط و انرژی بسیار زیاد می باشد تا بتوانید در کنار دیگر رشدآموزان پذیرش شده قدم بردارید و حرکت کنید.

در ادامه جلسه اول پس از یک استراحت کوتاه ولی جذاب، موضوعات مهارتی پایه از جمله: نقش منابع انسانی در پیشرفت و توسعه کسب و کار ها، اهمیت تیم سازی و کار تیمی، اصول برنامه ریزی و هدفگذاری مطرح شده و در کنار پروژه های عملی در حین برگزاری کلاس ارایه خواهد شد. در پایان با جمع بندی مطالب این جلسه و ذکر نکات کلیدی، جلسه به پایان می رسد اما فعالیت و انجام پروژه های عملی شروع شده و در راستای تکالیف و تمرین های اعلام شده توسط رشدآفرین بایستی انجام شود.

در نظر داشته باشید که ملزومات مورد نیاز برای حضور در جلسه اول و دیگر جلسات شامل: نشاط و انگیزه مضاعف، انرژی وصف ناپذیر، هدف و چشم انداز مشخص، نیازمندی به رشد و توسعه می باشد و در کنار این موارد ابزار و تجهیزات لازم از جمله: دفترچه یادداشت، خودکار، لپتاپ، اینترنت همراه و برخی لوازم جانبی هم نیاز خواهید داشت.

به رشدانا اعتماد کنید
مرکز مشاوره رسمی اداره کار
نظام صنفی رایانه ای
شرکت خلاق
شرکای کلیدی رشدانا

مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد

شتابدهنده فردوسی

باد صبا

تریگ آپ

a.m استودیو

اپ میز

چیکارا چی کارا

میلوژی

فراکوچ

پروفایل شبکه اجتماعی متخصصین